תמונות בפייסבוק – אפשרויות חדשות

פייסבוק הבהירה לכולם שהיא שמה דגש רב על תמונות והאמת… גם על סרטונים! גם אנו כמומחים לשיווק חוזרים ואומרים שתמונה שווה אלף מילים, זוכה ליותר צפיות ותשומת לב ומבקשים מכל בעל עסק לשים לב שלכל פוסט תהיה מצורפת תמונה ברורה, מושכת, משכנעת ומתאימה לטקסט שכתבתם.

כדי לעזור לכם פייסבוק נותנת אפשרויות חדשות לעבודה עם התמונות שאמורות לעזור לכל בעל עסק לעבוד עם התמונות שהוא מעלה ולהפוך אותן ליותר מושכות ויותר טובות. לפני שנתחיל בהסבר רצינו להזכיר לכם שאינסטגרם – הרשת החברתית המבוססת על שיתוף תמונות נרכשה על-ידי פייסבוק כי כבר אז הבינו בפייסבוק שהעתיד בשיווק הוא בתחום התמונות ולכן עדיף שרשת חברתית זו תהייה בידיהם ולא בידי מתחרים כלשהם.

ועכשיו לעדכונים בנושא תמונות בפייסבוק – אפשרויות חדשות!!

כאשר אתם כותבים סטטוס (פוסט) ומוסיפים לו תמונה ומפרסמים, תוכלו ללחוץ לאחר מכן עם העכבר על התמונה והיא תיפתח. במצב זה יופיע בצד שמאל תפריט אנכי ובו אפשרויות ישנות וחדשות לעבודה עם התמונה:

תוכלו לקבוע שהתמונה תשמש כתמונת הפרופיל שלכם – אפשרות קיימת אבל העדכון החדש הופך את השינוי לקל יותר.
תוכלו להפוך אותה לתמונה באלבום או להעביר אותה מאלבום אחד לאחר – אפשרות חדשה שיכולה מאוד להקל עליכם.
תוכלו להוריד את התמונה למחשב שלכם או לקבל את הקישור אליה – אפשרות שהייתה קיימת גם קודם אבל עם העדכון החדש זה הרבה יותר קל ונוח.
רואים את 2 האייקונים למטה – הם מאפשרים לכם לסובב את התמונה ימינה או שמאלה.

תמונות בפייסבוק

אז מה נגיד? אפשרויות חדשות זה תמיד נחמד! ואנו נמשיך לעדכן אתכם בנוגע לשינויים התכופים והבלתי נגמרים שפייסבוק עושה. נכון שלפעמים זה מטריף אותנו אבל מאחר ואנו יודעים שהשינויים הללו עוזרים לשיווק ולפרסום אז קשה לנו לכעוס יותר מידי.

אנו בנטפוקוס מנהלים עבור לקוחותינו את השיווק והפרסום באינטרנט, בפייסבוק וברשתות חברתיות נוספות. נשמח לייעץ, לענות לכם על שאלות ולהמשיך לעדכן בפיצ'רים חדשים שעוזרים לקדם את הפעילות העסקית שלכם.

קראו עוד על:

שיווק בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק

ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים