קופירייטינג – כתיבת תוכן שיווקי

קופירייטניג – כתיבת תוכן שיווקי הינם משמעותיים ביותר כיום, לכל נושא השיווק באינטרנט.

אם בעבר, לפני מהפיכת האינטרנט, כתבנו כתיבה שיווקית לברושורים ופרסמנו מודעות בעיתונים, היום, עסקים וחברות מעבירים יותר ויותר את התקציב השיווקי והפרסומי שלהם לאינטרנט, המציע מגוון ערוצי שיווק שבהם התוכן הוא העיקר.

חשוב מאוד שהתוכן יהיה מקורי, קליל, מעניין ועוד יותר חשוב שהוא יענה על "שאלה" או צורך של הגולש שהגיע לדף זה.

שיווק באינטרנט מורכב מסוגי תוכן שונים:
  • תוכן מילולי – מאמרים, תוכן שיווקי באתר, פוסטים לבלוגים, פוסטים בפייסבוק, מודעות ממומנות ועוד.
  • תמונות –  "תמונה אחת שווה אלף מילים". לתמונות חשיבות גבוהה בהעברת המסרים.
  • סרטונים – אם תמונה שווה אלף מילים, תחשבו רק כמה שווה סרטון…
  • מצגות – הכנת מצגות תעזור לקידום השיווק שלכם בעזרת תוכן מילולי, תמונות וסרטונים.
  • ועוד…

כאשר מדובר על קופירייטינג או כתיבת תוכן שיווקי, מדברים על התוכן המילולי. שלעיתים מצרפים אליו תמונות או סרטונים ומשלבים בין הסבר כתוב לתוכן חזותי.

עם ההצלחה המדהימה של פייסבוק להגיע לקהלים גדולים בישראל ובעולם. אנו רואים התפתחות של ענף בקופירייטינג שמתמחה ברשתות חברתיות בכלל ובפייסבוק בפרט. הכתיבה בפייסבוק שונה מכתיבת מאמרים לקידום אתרים ואף מכתיבה לאתר האינטרנט.

קרא עוד על שיווק בפייסבוק

הקופירייטינג חשוב גם למנועי החיפוש שמחפשים תוכן איכותי וחלק מדירוג האתר וקידומו מתבסס על התוכן המילולי באתר. לכן חשוב מאוד לשים דגש על כתיבת התכנים, לוודא שהם נכתבים על סמך מחקר מילות מפתח שניתן על-ידי כלי חינמי של גוגל וכן על סמך הבנה של קהלי היעד ותכנון של המסרים אותם רוצים להעביר לכל קהל וקהל.

קראו עוד על תוכן לקידום אתרים

אנו בנטפוקוס מייחסים חשיבות עצומה לנושא כתיבת התוכן השיווקי באתר ובערוצי השיווק האחרים, כי הם המראה של החברה או העסק. לעיתים התוכן המילולי מהווה נקודת מפגש ראשונה בין לקוח פוטנציאלי לבין החברה או העסק. בעלי האתר לא רואים אותו או אותה ולא יכולים לגשת ולשוחח, לשאול או לייצר מגע אישי. לכן החשיבות של האתר גבוהה ושל התוכן השיווקי.

קראו עוד על בניית אתר אינטרנט

אם הגולש מגיע לדף באתר שלכם ומיד בשתיים שלוש השניות הראשונות הוא קולט שפה יש מענה לצורך שלו, לשאלת החיפוש שלו, הוא נרגע ומתחיל לחקור ולקרוא יותר לעומק. לכן שימו לב לתוכן באתר שלכם, השקיעו בו והמשיכו להשקיע ולשפר אותו.

הדפים החשובים באתר, אלו שזוכים לצפייה גבוהה – כדאי מאוד שייכתבו ביד מקצועית, על-ידי קופירייטר המתמחה בכתיבה שיווקית שממתגת, משכנעת, יוצרת את ההיכרות הראשונית וגם מניעה את הגולש לפעולה.

נשמח להעמיד לרשותכם את סל המוצרים שלנו בתחום התוכן, הכולל קופירייטינג, כתיבת תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט, כתיבת תוכן שיווקי לפייסבוק ולרשתות חברתיות אחרות, ניהול תוכן מקצועי ועוד.

היכנסו לצור קשר וכתבו לנו, או התקשרו לטל- 050-4042021.