מנהל תוכן מקצועי

מנהל תוכן מקצועי חיוני להצלחת השיווק באינטרנט לחברות ועסקים.

בכל חברה העוסקת בשיווק באינטרנט תמצאו לפחות מנהל תוכן מקצועי אחד ולעיתים, כאשר החברה עוסקת בתחומים רבים ומנהלת קמפיינים שיווקיים רבים יהיו לה מנהלי תוכן שיחלשו על התחומים השונים.

קראו על חשיבות ניהול תוכן ועל תוכן לקידום אתרים שבהם אנו מסבירים מדוע התוכן חשוב לשיווק באינטרנט ואיך לקדם את אתר האינטרנט שלכם בעזרת תוכן.

התפקיד של מנהל התוכן הוא בעצם לקבוע את אסטרטגיית התוכן המתאימה לחברה בהתאם לתוכנית העסקית ולתוכנית השיווקית, להחליט היכן לפרסם, באיזה דרכים, אלו מסרים להעביר לכל קהל יעד, מהי התדירות והכמות של הפניות ועוד.

מנהל התוכן לעיתים גם כותב את התכנים בעצמו, מייצר סרטונים ומצלם תמונות. בחברות גדולות יותר ובעלות תקציב שיווקי ופרסומי נעזרים באנשי מקצוע לכתיבת תכנים שיווקיים, בצלמים, גרפיקאים, עורכי סרטים וכו', כדי להגיע לרמה מקצועית ולאיכות גבוהה בתכנים המועברים לגולש.

נטפוקוס מציעה בסל השירותים שלה ניהול תוכן מקצועי לחברות ועסקים וכן ייעוץ בתכנון אסטרטגיית התוכן וכתיבה שיווקית ממוקדת. לעסקים וחברות הפונים לחו"ל – ניתן לקבל שירותים אלו גם בשפה האנגלית ובשפות אירופאיות אחרות.

נשמח לעמוד לרשותכם בנושא ניהול תוכן מקצועי, להדריך את מנהל התוכן בחברה שלכם, או לתת לכם שירות במיקור חוץ במידה ואינכם מעסיקים מנהל תוכן מקצועי בחברה.

היכנסו לצור קשר לקבלת מידע נוסף או התקשרו לטל: 050-4042021.

קראו עוד על:

שיווק באינטרנט

שיווק בפייסבוק

דיוור ישיר I דיוור אלקטרוני

המלצה – חבילת שיווק באינטרנט