אחסון אתרים

אחסון אתרים הוא נושא חשוב ביותר לכל עסק ולכל חברה שלה אתר אינטרנט. בארץ ובעולם ישנן עשרות חברות המציעות אחסון אתרים וטווח המחירים משתנה מאוד בין חברה לחברה. חשוב מאוד להבין מהו אחסון אתרים ומה אתם מקבלים מהספק שלכם.

יחד עם בניית אתר האינטרנט החדש שלכם, קרוב לוודאי שהמתכנת הסביר לכם שיש לאחסן ולארח את האתר. ואכן, אתר האינטרנט דורש מקום שבו מאוחסנים כל הקבצים והתכנים מהם הוא בנוי.

בארץ ובעולם יש מאות ואף אלפי חברות אחסון שמציעות לארח ולאחסן את האתר שלכם במחירים שונים. בדרך כלל המחיר החודשי אינו גבוה ולכן רבים אינם מטריחים את עצמם לבדוק מה זה בעצם אחסון אתרים והיכן הם מאחסנים את האתר שלהם.

אחסון אתר – מה זה אומר?

האתר שלכם בנוי מתיקיות וקבצים שהורכבו יחדיו על מנת ליצור מרחב אינטרנטי עצמאי שניתן "לקרוא" לו בלחיצת כפתור, לנוע בתוכו – בין העמודים השונים, לכתוב בו מידע (למשל בצור קשר או בעמודי התגובות) ועוד. לכן, על קבצים אלה להיות זמינים ונגישים לגולשים ברשת בכל זמן ומקום.

קבצי האתר ממוקמים על גבי מחשב מיוחד הנקרא – שרת. השרת צריך להיות זמין ברחבי האינטרנט כל הזמן.

אחסון אתר האינטרנט שלכם על גבי שרת מתקדם וחזק תבטיח לכם ראש שקט ויכולת להתמקד בעבודה בעסק שלכם ועל אתר האינטרנט שתפקידו לייצר לכם תדמית, קשר עם הלקוחות, הגדלת מעגל הלקוחות והמכירות של העסק או החברה.

נטפוקוס מציעה לכם חבילת אחסון לאתר האינטרנט שלכם בכל גודל וסוג, על גבי שרתים מעולים, חזקים ובעלי מערכת הגנה וגיבוי ברמה הגבוהה ביותר.

הגנה מווירוסים וסוסים טרויאניים

האתר שלכם יושב ברשת האינטרנט. הוא מחובר לעוד אתרים, למנועי חיפוש, לאינדקסים המפנים אליו, לפורטלים שונים ועוד. מצד אחד, הדבר מייצר עבורכם פעילות עסקית ומכניס פניות ולידים. מצד שני, האתר חשוף לפגיעה של וירוסים ותוכנות אחרות שנוצרו כדי לפגוע באתרי אינטרנט או לאסוף מהם מידע.

בנטפוקוס, אנו מאחסנים את אתר האינטרנט שלכם בחוות שרתים מהטובות ביותר בארץ, בה ניתנות מערכות ההגנה הטובות ביותר הקיימות כיום, מפני וירוסים, סוסים טרויאנים ותוכנות זדוניות אחרות.

 גיבוי אתרים
  • אחסון האתר שלכם על גבי שרת של נטפוקוס מבטיח לכם גיבוי מלא בכל תקלה אפשרית.
  • מערכת הגיבוי האוטומטית של נטפוקוס מבצעת גיבוי כל 24 שעות ושומרת כל גרסה למשך 7 ימים.
  • כך בכל רגע נתון, ישנן 7 גרסאות של האתר והמידע שהוזן בו, לכל מקרה של תקלה או מחיקת קבצים. ניתן להגיע בקלות למידע זה ולהעלות אותו באופן מיידי.

אחסון אתרים בנטפוקוס מבטיח לך ראש שקט ואחסון ברמה הגבוהה ביותר.

קרא עוד על:

בניית אתרים

בניית דף נחיתה

בניית אתרים לעסקים קטנים

הקמת אתר בוורדפרס