מי אנחנו?

מ 1997 ועד היום... סיפור בינלאומי מרתק המתחיל בקיבוץ בצפון, מתחבר לבאר שבע , רילוקיישן לעמק הסיליקון למספר שנים ... חזרה לישראל ... וכל הזמן מיקוד בעסקים ... אינטרנט במיטבו ... וטכנולוגיה


מה האתגר שלכם?

פתרונות שיווק פורצי דרך המשלבים שיווק באינטרנט, ייעוץ ניהולי וטכנולוגיה מתקדמת

התחלנו בעמק הסיליקון ב 1997

עבודה עם מאות לקוחות בארץ ובעולם

ניסיון בינלאומי עשיר

שי גבאי

החל את דרכו בעולם ההייטק לפני כ- 21 שנים וצמח יחד עם עולם האינטרנט, על כל גווניו. ניסיונו כולל עבודה של מספר שנים בעמק הסיליקון, קליפורניה, באפיון והקמת אתרים תדמיתיים ומסחר אלקטרוני, ניהול מוצר, פיתוח עסקי, ייעוץ בבניית אסטרטגיית שיווק באינטרנט והוצאתה לפועל, פרסום ממומן ועוד.
שי עבד כמנהל פיתוח וניהול מוצר בכיר, עם ניסיון בחברות סטארט-אפ, ששתיים מהן נמכרו, וכן בחברות הייטק גדולות בתפקידים בכירים מול לקוחות ענק בחו"ל, אנשי מכירות, אנשי פיתוח ועוד.
שי גבאי הינו מוסמך תואר שני במנהל עסקים MBA, מאוניברסיטת תל אביב, עם התמחויות בשיווק ו"אסטרטגיה ויזמות" ובוגר תואר דו-חוגי במדעי המחשב-כלכלה B.A אף הוא מאוניברסיטת תל-אביב

חדווה גבאי

חדווה היא מומחית בתחום שיווק ברשתות חברתיות, קידום אתרים במנועי החיפוש ויצירת נוכחות למיתוג עסקים בעולם האינטרנט.
בעברה שימשה כמנהלת שיווק ויחסי ציבור בקניון ערד,
חדווה גבאי הנה בוגרת תואר שני בתקשורת ומדעי המדינה באוניברסיטת בר-אילן, עם התמחות בתחום העיתונאות, יחסי ציבור ודוברות וכן בכתיבה שיווקית.


נטפוקוס - מערך שיווק מלא
נטפוקוס - מכונת השיווקנטפוקוס מעניקה ליווי מלא ללקוחותיה בערוצי השיווק באינטרנט

נטפוקוס מעניקה ליווי מלא ללקוחותיה בערוצי השיווק באינטרנט ונותנת סל שירותים שמטרתו יצירת נוכחות, הגדלת מעגלי החשיפה של העסק, מיתוג ומיצוב שמביא לתוצאות.

אנו מאמינים בהסתכלות על התמונה המלאה של העסק או החברה, השירותים שמעניקים ללקוחות, קהלי היעד הנבחרים והמסרים שנבחרו כדי להגיע אליהם. הסתכלות רחבה זו עוזרת לבחירה נכונה של ערוצי השיווק באינטרנט וליצירת תמהיל שיווקי מנצח שעוזר לעסק בקידום המכירות ובהגעת לידים איכותיים.

לקבלת מידע נוסף השאירו הודעה בצור קשר, או התקשרו לטל- 050-4042021

 

קבלו מידע נוסף על:

שיווק באינטרנט

שיווק בפייסבוק

בניית אתרים

קידום אתרים

ניהול תוכן

בניית תוכנית עסקית - שיווקית